Pamiętacie o naszych super śniadaniach?

Włoskie śniadania w centrum Krakowa

W bogatej ofercie śniadaniowej La Stazione każdy znajdzie dla siebie coś pysznego♥

Zależy nam na dobrej jakości produktach i certyfikowanych firmach, żeby nasze dania smakowały Wam jeszcze lepiej i by wspierać tych, którzy chcą zmieniać i dbać o nasze środowisko.

Dlatego nasze jaja, które głównie stanowią potrawy śniadaniowe pochodzą z eko hodowli, od szczęśliwych kurek.
Lepsze i zdrowsze🐔

Odwiedź nas na Włoskie śniadania w centrum Krakowa. Czy jesteś na spotkaniu, zakupach czy w podróży, zacznij dzień od zdrowego i smacznego śniadania które poprawi Ci nastrój i da energię na resztę dnia.

Włoskie wędliny – breasola, prosciutto di Parma, salami piccanto, salsiccia oraz sery – scamorza, grana padano, caciocavallo, mozzarella di bufala, to tylko niektóre produkty z których powstają nasze włoskie śniadania, pizze, przystawki i makaron.

 

Na najlepsze śniadania włoskie w Centrum Krakowa Zapraszamy do La Stazione:

Galeria Krakowska poziom 1, przy stacji PKP Kraków Główny.

Mapka

 

O Nas

La Stazione to włoska restauracja mieszcząca się w sercu tętniącej życiem i energią Galerii Krakowskiej. Prawdziwy przystanek smakosza. Stworzyliśmy miejsce przyjazne biznesowym zebraniom czy kolacji w gronie przyjaciół. U nas znajdziecie to, co we włoskiej kuchni jest najlepsze. Pasję, jakość oraz smak. Nasze dania tworzymy z najwyższej jakości produktów, które sprowadzamy z różnych regionów Italii. Szczególnie polecamy ser dobbiaco, wędlinę bresaola czy kiełbaskę salsiccia fresca. Możemy pochwalić się także tradycyjną pizzą na cienkim, chrupiącym cieście, którą nasi kucharze wypiekają na oczach Gości. Polecamy również dania mięsne oraz makarony przyprawiane pachnącymi ziołami i najlepszym parmezanem. Codziennie tworzymy dla Was nowy, wyjątkowy lunch, a na deser prawdziwe włoskie słodkości. Zatrzymaj się w La Stazione i poczuj smak Dolce Vita.

Pin It on Pinterest

Share This