Dziękuję, że jesteście ze mną już od tylu lat i wciąż dobrze mnie oceniacie.

Wasza ulubiona restauracja włoska w Krakowie.

La Stazione

 

La Stazione to coś więcej niż zwykła restauracja włoska w Galerii Krakowskiej, Dla wielu naszych klientów to ulubiona restauracja włoska w Krakowie

W naszym zespole od lat pracują te same osoby mające prawdziwą pasję do gastronomii,

Oni naprawdę kochają to co robią, a miłość i pasja to najważniejsze składniki dobrej kuchni włoskiej.

O nas

La Stazione to włoska restauracja w Krakowie mieszcząca się w sercu tętniącej życiem i energią Galerii Krakowskiej. Prawdziwy przystanek smakosza. Stworzyliśmy miejsce przyjazne biznesowym zebraniom czy kolacji w gronie przyjaciół. U nas znajdziecie to, co we włoskiej kuchni jest najlepsze. Pasję, jakość oraz smak. Nasze dania tworzymy z najwyższej jakości produktów, które sprowadzamy z różnych regionów Italii. Szczególnie polecamy ser dobbiaco, wędlinę bresaola czy kiełbaskę salsiccia fresca. Możemy pochwalić się także tradycyjną pizzą na cienkim, chrupiącym cieście, którą nasi kucharze wypiekają na oczach Gości. Polecamy również dania mięsne oraz makarony przyprawiane pachnącymi ziołami i najlepszym parmezanem. Codziennie tworzymy dla Was nowy, wyjątkowy lunch, a na deser prawdziwe włoskie słodkości. Zatrzymaj się w La Stazione i poczuj smak Dolce Vita.

 

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy Cię do Twojej ulubionej restauracji włoskiej w Krakowie La Stazione przez 7 dni w tygodniu.

Kliknij link i zobacz nasze aktualne menu.

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This